Illy Pussy Shume Bukur

Illynka se narodila 10. května 2014 u Markéty Barboříkové v Křečhoři u Kolína, kde jsme se na ni byli prvně podívat, když byl malé Illy teprve 1 měsíc. Je naší první (a zatím jedinou) kočičkou, společnost ji u nás doma dělají naše dvě krysařičky.

 Datum narození:10. 5. 2014
  
 Barva:čokoládově mramorovaná želvovinová bikolor
  
 Otec:IC. Xanax z Lužinek
 - červený mramorovaný
 Matka:Ch. Flower Cinda Tamu Pua
 - černě želvovinová bikolor
  
 Sourozenci:z vrhu "I" ch. st. Shume Bukur
Illnara, Ibér Roshen, Iason Silky
  
 Výstavní úspěchy:CAC
 Krevní skupinaA
 Testy:FIV, FeLV - negativní
  

K Illynce jsme se dostali úplnou náhodou. O pořízení kočičky jsme začali přemýšlet někdy v listopadu 2013, zjara jsme se těšili na zamluvené koťátko jiného kočičího plemene, které se ale nenarodilo. Navštívili jsme i kočičí útulek, jen kočička, která se nám líbila, byla pěkná tygřice ;) a pak našla nový domov i nalezená koťátka z inzerátů byla zadaná. A tak přišlo na řadu brouzdání po internetu, tam krásný obrázek překrásné britské krátkosrsté kočičky Illy Pussy a pak to šlo rychle - mailík s dotazem, kočinka byla se štěstím ještě "volná", prakticky již závazná návštěva, když byl Illynce 1 měsíc a od těch tří už je naše!

Illynka, která dostala jméno podle vysoce kvalitní kávy, je od prvního dne hodně hravá, nejraději má peříčka, myšky a kuličku v bláznivém kruhu s myší :-) Škrabadlo je od shora až dolů jejím královstvím, nejoblíbenější jsou samozřejmě nejvyšší patra. Poctivě chodí na kočičí toaletu. Na naše pejsky si teprve zvyká, už tolik neprská, sotva je zahlédne, jen vrčí a syčí, když se připlíží moc blízko ;) Ale už třetí noc se Illynka nechala přistihnout v jedné posteli společně s naší krysařičkou Eliškou - i když je dělila deka, byly jen půl metru jedna od druhé.
Od února je Illynčinou nejlepší kamarádkou malá krysařička Nessie (Oneska Dar minulosti). Společně si spolu hrají a honí se navzájem :-)

V roce 2015 jsme se staly členy ZO Litvínov 5, v srpnu Illy absolvovala krevní testy, zúčasnila se první výstavy v Karlových Varech, kde pan Fabrice Calmes ohodnostil titulem CAC. Pomalu začínáme přemýšlet o prvních koťátkách ;)

Illynčina fotogalerie z rodné chovatelské stanice Shume Bukur:
                                 do dvou měsíců   a   celý vrh "I" na FB     

WebZdarma.cz